Poznaj

Naszą historię!

Restauracja nazywa się Mo-Ja i stanowi podsumowanie 31 lat mojej pracy w kuchni. Na talerzu pokazane będzie to, czego się nauczyłem, całe moje doświadczenie.

W Mo-Ja znajdziemy czterdzieści miejsc w pięknie zaaranżowanym wnętrzu. Dominuje kolor biskupi, który jest motywem przewodnim. Całość sprawia eleganckie wrażenie, ale jednocześnie jest bardzo przytulnie i kameralnie. To idealne miejsce na obiad, romantyczną kolację czy też kawę ze znajomymi.

Kuchnia moja, czyli polska z międzynarodowymi akcentami, do tego napoje – zimne, ciepłe oraz alkohol. Mam nadzieję, że prawdziwym hitem będzie stek tomahawk oraz zimowa golonka butterfly. Zapraszam Państwa na niezapomniane wrażenia kulinarne.

Odtwórz wideo

Coś więcej

Mo-Ja Kielce

Właścicielem oraz szefem kuchni w nowym miejscu jest Tomasz Pawlusek, wcześniej związany między innymi z Włoską oraz Żółtym Słoniem. Restauracja Mo-Ja stanowi podsumowanie 31 lat pracy Tomasza Pawluska. Regularnie odwiedza ją Robert Sowa, przyjaciel właściciela i duży autorytet w dziedzinie gotowania.

Poznaj

KUCHARZY

Tomasz Pawlusek Chef de cuisine

Sprawdź

OPINIE

Wt - Czw

12:00 - 22:00

Pt - Sb

12:00 - 23:00

Nd - Pn

12:00 - 21:00

Nowoczesna restauracja europejska Szefa kuchni Tomasza Pawluska w samym centrum Kielc. ZAPRASZAMY!

KONTAKT
Plac Wolności 1/3, 25-001 Kielce
Wt - Czw
12:00 - 22:00
Pt - Sb
12:00 - 23:00
Nd - Pn
12:00 - 21:00

Wszelkie prawa zastrzeżone | Restauracja Mo-Ja Tomasz Pawlusek | Realizacja: APSolution.PL – Twoja Agencja Marketingowa Kielce